Get Adobe Flash player
Start ROZEZNANIE RYNKOWE NA ZAJĘCIA DODATKOWE


ROZEZNANIE RYNKOWE NA ZAJĘCIA DODATKOWE

Zespół Szkół w Kielanówce, w związku z realizacją projektu pn; „Wyrównanie szans edukacyjnych dla dzieci z przedszkola w Kielanówce” współfinansowanego przez Unie Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza rozeznanie rynkowe na wybór wykonawców prowadzących zajęcia dodatkowe w przedszkolu w Kielanówce dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zajęcia dodatkowe z zakresu; rytmika, taniec i język angielski.

Rozeznanie rynkowe - do pobrania

 

 
Loga Unia, EFS, WUP

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...