Get Adobe Flash player
Start Wyrównanie szans edukacyjnych dla dzieci z przedszkola w Kielanówce


Wyrównanie szans edukacyjnych dla dzieci z przedszkola w Kielanówce

Zespół Szkół w Kielanówce w okresie od 01 września 2012 roku do 30 czerwca 2014 roku realizuje projekt pn; „WYRÓWNANIE SZANS EDUKACYJNYCH DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLA W KIELANÓWCEw ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1  Wyrównanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 
Loga Unia, EFS, WUP

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...